Powered by Smartsupp

ROXY

Roxy, dceřiná značka renomovaného Quiksilveru, je odrazem dokonalého spojení vodních a boardriderových sportů. Zrodila se na vlnách surfování koncem léta 1990 a okamžitě získala srdce nadšených boardřideřek. Postupem času se Roxy rozrostla a v roce 1992 se již mohla pochlubit nejen svou řadou džínů, ale také prvním sortimentem zimního oblečení.

Dnes je Roxy více než jen značkou. Je to ikona, reflektující horský a přímořský styl. Její kolekce, ať už je určena pro surfování, snowboarding, horské výlety nebo prostě pro běžný život ve městě, odrážejí kvalitu, inovativnost a komfort. Roxy není pouze módní volbou. Je výrazem životního stylu pro ženy všech věkových kategorií.

V dnešní době je těžké najít konkurenta, který by se mohl Roxy vyrovnat. Ať už je to v oblasti surfování, snowboardingu nebo skateboardingu, Roxy je oblíbená nejen kvůli své kvalitě a technickým finesám, ale také kvůli hodnotám, které tato značka ztělesňuje a propaguje.

Ať už hledáte snowboardovou bundu, kabát, mikinu, batoh či snowboardové brýle značky Roxy, u nás najdete to nejlepší, co může tato legenda nabídnout.