Frisbee - neboli házecí či létající talíř- je plastový disk o průměru zhruba 20 až 25 cm, který slouží pro různé sportovní a rekreační vyžití. Princip frisbee je jednoduchý – rotací se létající disk pohybuje ve vzduchu. Pokud je frisbee správně hozeno dostane potřebnou rotaci, dokáže se ve vzduchu udržet velmi dlouho a při bezvětří letět opravdu daleko. Frisbee byla původně registrovaná obchodní značka společnosti Wham-O, nicméně tento název tak zobecněl, že se používá ve spojitosti s každým létajícím talířem.

Náš skateshop vám nabízí výběr z frisbee značek Discraft pro ultimate frisbee a Latitude64 pro discgolf. Hledáte-li ideální disk pro házení z ruky do ruky, doporučujeme frisbee firmy Discraft. Frisbee Discraft jsou dnes hodně oblíbené, proto jej rozhodně vyzkoušejte a věříme že vás tyto létající talíře nadchnou. Pro hody na delší vzdálenosti, přesnější zacílení volte frisbee od Latitude64 a rozhodně nebudete zklamáni.

Recenze - frisbee

Recenze - frisbee

Hledáte něco co zabaví nejen Vás, ale celou Vaší rodinu? Máme pro Vás skvělý tip na to, jak příjemně strávit společné letní dny! 


Myslíme i na děti!

Myslíme i na děti!

Také děláte radost svým blízkým stejně jako my? Pak se Vám bude hodit tento článek jako skvělá inspirace k tomu, jak pořídit stylový dárek, který potěší nejen ty nejmenší...