Powered by Smartsupp

MOTHER EARTH

♻️𝐖𝐄 𝐀𝐑𝐄 𝐑𝐄𝐂𝐘𝐂𝐋𝐄𝐃♻️ navrženo pro lepší budoucnost 
🌿Produkty firmy MOTHER EARTH jsou nádherné,
velice pohodlné a při jejich výrobě jsou dodržovány zásady udržitelného hospodářství. Použité materiály jsou přírodní a recyklované.

Mother Earth je značka narozená z lásky a úcty k naší planetě, k našemu domovu, k naší Matce Zemi. Než vznikla tato značka, žili jsme podle jasných principů - vždy jsme dbali na to, aby naše Země byla v dobrém stavu. Chtěli jsme chránit její čistotu, dodržovat pravidla recyklace. Proč? Protože Země je náš domov a chceme si jej uchovat co nejdéle.

Vždy jsme měli sen vytvářet oblečení, protože to je naše vášeň. Měla být pohodlná, z kvalitních a prodyšných materiálů, aby se v nich každý cítil skvěle. Kladli jsme důraz na kvalitu, aby byla oděvy dlouhotrvající a nadčasová.

Tak vznikl náš sen o spojení módy a ochrany Matky Země a zrodila se značka Mother Earth. Od začátku jsme dodržovali tři klíčové principy: vysoká kvalita oblečení, ekologické a recyklované materiály a transparentní výrobní proces.

Proč klademe důraz na tyto aspekty? Protože chceme chránit životní prostředí. Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost oblečení. Abychom dosáhli dlouhodobého zachování kvality, přidáváme do materiálu trochu recyklovaného polyesteru.

Proč je pro nás důležité zdůraznit, že náš polyester je recyklovaný? Protože nechceme přispívat k produkci dalšího odpadu, naopak chceme proměnit existující odpady v něco nového. Díky tomu se odpadní materiály proměňují v nová vlákna, která posilují naše tkaniny. Navíc výroba z recyklovaného polyesteru je mnohem šetrnější k životnímu prostředí.

Věříme v kvalitu, udržitelnost a zodpovědnost. Věříme v Mother Earth. Nakupte u nás a buďte součástí změny k lepšímu pro naši planetu!

🌿🌿🌿Udržitelné oblečení MOTHER EARTH je prostě EKOLOGICKÉ.🌿🌿🌿