Powered by Smartsupp

Pánské mikiny - Velikost - 134/140

Pánské mikiny jsou ideální pro každodenní nošení a lze je snadno kombinovat s jinými kousky oblečení, jako jsou kalhoty, džíny nebo šortky. Mikiny jsou vhodné pro různé příležitosti a aktivity. Můžete je nosit na sportovní akce, v práci nebo v každodenním životě.

Pánská mikina je také velmi oblíbená proto, protože umožňuje nositeli vyjádřit svůj osobní styl a vkus. Múže být nositelem použita jako plátno k vyjádření jeho zájmů a preferencí.

Pánské mikiny mají poměrně dlouhou historii, která sahá až do 30. let 20. století. Původně byly navrženy jako sportovní oblečení pro muže.
Během druhé světové války se mikiny staly oblíbeným oblečením amerických vojáků a následně se začaly rozšiřovat do civilního života.
V 60. letech se pánské mikiny staly módním trendem a ikonou popkultury, když se staly oblíbeným oblečením hudebníků a mládeže. V 80. letech se objevily nové materiály, jako jsou polyester a elastan, které přinesly větší pohodlí a flexibilitu.

Dnes jsou pánské mikiny stále populární a jsou k dispozici v různých stylech a designech. Od sportovních mikin až po elegantní a stylizované varianty. 

Pokud hledáte pohodlné pánské mikiny Urban Classics, stylové mikiny Southpole, oblíbené mikiny Ecko, basic mikiny, mikiny DNGRS Dangerous nebo maskáčové mikiny .. tak  navštivte náš eshop a objevte naši kolekci pánských mikin ještě dnes!

A pro pořádné chlapy máme i nadměrné velikosti pánských mikin 3XL, 4XL, 5XL a 6XL.