Powered by Smartsupp

Dámské mikiny - URBAN CLASSICS

Vítejte v naší kategorii dámských mikin na našem eshopu! Pokud hledáte stylovou, pohodlnou a kvalitní mikinu, jste na správném místě.

Dámské mikiny jsou relativně novým kouskem oblečení v historii módy. Mikiny byly původně vytvořeny jako pracovní oblečení pro dělníky v 30. letech 20. století. Postupem času se však staly oblíbeným kouskem oblečení pro sportovní aktivity a volný čas.

V 60. letech začaly být mikiny více akceptovány jako součást běžného oblečení a byly často nošeny jako součást studentského oblečení. V 80. letech se stal výrazným trendem nošení mikin s logem a reklamou různých značek a firem.

V 90. letech se dámské mikiny staly populární jako součást streetwearu a hip-hopové kultury, a byly často zdobeny výraznými potisky a logy. V této době se také objevily nové materiály, jako například polyester, které umožnily výrobu lehčích a méně objemných mikin.

V posledních letech se dámské mikiny staly důležitou součástí mnoha mód, jako například sportovního stylu a streetwearu. Dnes jsou k dispozici v mnoha různých stylech, materiálech, barvách a velikostech, a jsou oblíbeným kouskem oblečení pro volný čas, sportovní aktivity a mnoho dalších příležitostí.

Ať už hledáte dámskou mikinu Urban Classics pro relaxaci, pro sportovní aktivity nebo pro módní doplnění svého outfitu, mikinu Def s prodlouženou délkou, mikinu Mother Earth z eko materiálů,  tak naše kolekce dámských mikin vám nabízí vše, co potřebujete. 

Dámské mikiny jsou k dispozici v mnoha různých stylech, barvách a velikostech, i mikiny nadměrných velikostí 3XL, 4XL, 5XL, což vám umožní najít ten správný kousek pro váš vkus a potřeby. 


Udržitelná móda s Mother Earth

Udržitelná móda s Mother Earth

V dnešní době, kdy se mnozí z nás snaží hledat ekologické alternativy v různých aspektech svého života, je čím dál tím více zřejmé, že i móda může být udržitelná. A zde přichází na scénu značka Mother Earth, která nám ukazuje, jak lze spojit lásku k oblečení s láskou k naší planetě.