Powered by Smartsupp

Dámské bombery - Barva - oranžová

Bomber bundy jsou oblíbené u mnoha lidí, nejen u žen. Tento typ bundy má původ v letectví a vyznačuje se krátkým střihem, elastickými lemy a často také límcem. V posledních letech se bomber bundy staly velmi módní a staly se oblíbeným kouskem oblečení u mnoha lidí, včetně žen.

Dámské bomber bundy Urban Classics jsou k dostání v mnoha různých stylech, barvách a materiálech, a proto si mohou najít své fanoušky mezi různými věkovými skupinami a vkusy.

Celkově lze tedy říci, že dámské bomber bundy jsou v současné době poměrně populární a těší se velké oblibě u mnoha žen.

Bomberky jsou velmi univerzální a dají se nosit mnoha různými způsoby. Zde je několik tipů na to, jak je stylizovat:

Sportovní styl - bomber bundu můžete skvěle sladit s legínami, kraťasy nebo džíny s vysokým pasem a teniskami. Tento styl je velmi pohodlný a perfektní na sportovní aktivity nebo volný čas.

Street styl - bomber bunda se skvěle hodí k vyšším botám, širokým kalhotám a tričku. Tento styl je velmi moderní a trendový.

Elegantní styl - bomber bundu lze také použít jako součást elegantního oblečení. Stačí ji sladit s elegantní sukní, košilí nebo šaty a obut do podpatků. Tento styl je skvělý na různé společenské akce.

Vrstvení - bomber bundu můžete skvěle vrstvit s jinými kousky oblečení. Například pod bundu můžete obléct košili nebo svetr a na to teprve bundu.

Tak teď stačí si jen vybrat tu nej bomberku, ten velmi výrazný kus oblečení, a potom sladit s ostatními kousky tak, aby vytvořila harmonický celek pro jakoukoliv událost.

A v nabídce najdete i dámské bomber bundy nadměrných velikostí 3XL, 4XL, 5XL.