Funstorm, stylová inspirace

Funstorm, stylová inspirace

12. 01. 2017

Zajímavé střihy, stylové potisky, barevný design a kvalita k tomu? Tohle vše Vám nabídne skate značka Funstorm! Funstorm je na trhu, již od roku 1990, a řadí se mezi první značky, které začaly vůbec v ČR vyrábět snowboard.

Sportovní značka Reebok

Sportovní značka Reebok

06. 01. 2017

Pokud patříte mezi milovníky sportu, potěšíme Vás novinkama, které nám přináší sportovní značka Reebok! V jejich nové kolekci, najdete exkluzivní kousky, mezi kterými si vyberou nejen dámy, ale i pánové. 

New Era

New Era

20. 10. 2016

Máte kolem sebe někoho, kdo patří mezi basketbalové, basebolové, hokejové či fotbalové fanoušky? Nebo to jste i Vy sami? Pokud ano, potěší Vás dnešní článek, věnovaný značce jménem New Era

Mikiny, které zahřejí

Mikiny, které zahřejí

22. 09. 2016

Zima se blíží, a je potřeba se na ní dostatečně připravit. V dnešním článku si ukážeme několik stylových mikin, které Vás v zimním období zaručeně nenechají zmrznout. 

Láhve Equa - recenze

Láhve Equa - recenze

16. 09. 2016

Chcete udělat něco nejen pro své zdraví, ale i pro životní prostředí? Skvělou volbou jsou ekologické láhve equa! Láhev Equa Vám totiž zaručí nejen to, že nebudete zapomínat na svůj pitný režim, ale i to, že se budete určitým způsobem podílet na zlepšení životního prostředí kolem nás. No není to super? 

Obuv - náš nejdůležitější společník

Obuv - náš nejdůležitější společník

16. 09. 2016

Každý z nás doma vlastní svůj šatník plný oblečení, různých doplňků a stylových kousků. A každý z nás má určitý styl v oblékání. Někdo dává přednost elegantnějšímu stylu, někdo má rád pohodlné a volné oblečení, někdo má rád spoustu barev no a někdo dá raději přednost barvám nenápadným. Nedínou součástí našeho šatníku je i obuv. V dnešním článku si ukážeme několik stylů obuvi, různých světových značek, najdete ten svůj? 

Nová kolekce DC je tady!

Nová kolekce DC je tady!

08. 09. 2016

Velmi oblíbenou a stylovou značkou pocházející z Kalifornie je DC Shoes! Dc Shoes se specializuje na výrobu obuvi, a to ne ledajaké! Jejich zameření je spíše na skate obuv a extrémní sporty, jako je například snowboarding, bmx, motokros a další.. A kdo je vlastně zakladatelem, této známé značky?

Recenze - termosky Esbit

Recenze - termosky Esbit

02. 09. 2016

Esbit, aneb dokonalý společník na cesty? Už jste někdy slyšeli o této firmě, která se zabývá výrobou campingového příslušenství? 

Libové batohy Meatfly

Libové batohy Meatfly

01. 09. 2016

Škola už sice dnešním dnem opět začala, ale pořád je ještě dost času na to, pořídit si kvalitní batoh. V letošním roce jsou velmi oblíbené batohy Meatfly. A abych pravdu řekla, vůbec se tomu nedivím... Batoh Meatfly Vám dá, přesně to, co potřebujete. 

Rip Curl

Rip Curl

25. 08. 2016

Víte, která skateboardová značka, začínala nejprve výrobou neoprenů? Že ne? Představujeme Vám skvělou značku Rip Curl!!! 

Recenze - batohy Dakine Campus

Recenze - batohy Dakine Campus

19. 08. 2016

Škola se pomalu, ale jistě blíží, a každý školák moc dobře ví, že ho čeká výběr nového školního batohu. V dnešní recenzi si představíme batoh značky Dakine, konkrétně model Campus. Tento model jsme vybrali proto, protože je mezi školáky ze všech nejoblíbenější, a není divu... Přečtěte si něco o tomto modelu, který bude dokonale zdobit vaše záda. 

Longboardy Globe

Longboardy Globe

18. 08. 2016

Víte co je skvělým společníkem na léto? No přece longboard! Na longboardu si užijete spoustu zábavy ať už jste žena či muž. Pokud jste někdy zkoušeli jízdu na skateboardu, ale nebylo to pravé, pak Vás longboard určitě potěší. 

Příběh značky Burton

Příběh značky Burton

11. 08. 2016

Právě jsme pro Vás naskladnili novou kolekci batohů Burton. Musím říct, že se jejich nová kolekce opravdu vydařila. Říkala jsem si, jak málo o této značce vím, a tak jsem se o ní začala zajímat o něco víc…

Milujeme sport!

Milujeme sport!

04. 08. 2016

Milujeme sport a především milujeme sportovní značky! A proto si v dnešním článku představíme novou kolekci značky Adidas. K této značce se váže skvělý příběh o tom, jak vznikala, ale o historii někdy příště…

Recenze - frisbee

Recenze - frisbee

01. 07. 2016

Hledáte něco co zabaví nejen Vás, ale celou Vaší rodinu? Máme pro Vás skvělý tip na to, jak příjemně strávit společné letní dny! 

Ecozz

Ecozz

30. 06. 2016

Pokud hledáte něco ze zdravotně nezávadného Tritanu, pak jste našli to pravé! Ekologická značka Ecozz je česká firma, která nabízí ekologické tašky a stylové láhve na pití. Pojďme se na tuto značku podívat blíže! 

A hurá pod stan!

A hurá pod stan!

23. 06. 2016

Léto už je tady, a prázdniny se pomalu, ale jistě blíží. Už víte kde strávíte svou dovolenou? Co třeba výlet do přírody? A rovnou pod stan! 

Myslíme i na děti!

Myslíme i na děti!

16. 06. 2016

Také děláte radost svým blízkým stejně jako my? Pak se Vám bude hodit tento článek jako skvělá inspirace k tomu, jak pořídit stylový dárek, který potěší nejen ty nejmenší... 

Dámské plavky pro rok 2016

Dámské plavky pro rok 2016

09. 06. 2016

Léto se pomalu blíží a některé z Vás stále neví jaké plavky pro tento rok zvolit. Proto jsem si pro Vás připravila pár tipů, které oslní i ty nejnáročnější. Vybírat můžete z široké škály barevných kombinací, designu a střihů.