Léto se pomalu blíží a některé z Vás stále neví jaké plavky pro tento rok zvolit. Proto jsem si pro Vás připravila pár tipů, které oslní i ty nejnáročnější. Vybírat můžete z široké škály barevných kombinací, designu a střihů. 

Starý ale dobře vypadající design s trojúhelníčkovou podprsenkou nikoho neurazí, ale i přesto se můžeme zaměřit na žhavé novinky pro rok 2016. Za zmínku určitě stojí značka Fox, která nám nabízí velmi výrazné barvy ale i stylový design. Jejich neonové barvy nemůže nikdo přehlédnout. 

Kdo by chtěl spíše dát přednost sportovnějšímu designu může zvolit značku NordBlanc. Plavky mají klasický trojúhelníčkový střih, se zajímavými barevnými kombinacemi. 

Každá žena, je dokonalá taková jaká je. Ale i přesto jsou mezi námi i ty, které by chtěly své "nedokonalosti" zakrýt. Takové slečny potěší fashion značka Moodo, která nabízí krásné jednoduché jednodílné plavky. 

No a pokud patříte mezi detailistky, oblíbíte si stylové kousky také od značky Moodo. Krom jendodílných plavek nabízí také dvoudílné plavky, plné detailů a etnických vzorů. Ať už vyberete jakékoliv plavky budete připravené na lenošivé dny u bazénu či u moře.